صرافی مهدی

لیست بهترین صرافی ایرانی در آذربایجان


صرافی‌های ایرانی در آذربایجان

امروزه صرافی‌های ایرانی آذربایجان خدماتی چون دریافت و انتقال حواله، خدمات ارزی و سایر خدمات را در اختیار ایرانی‌ها در داخل و خارج کشور قرار می‌دهند. کشوری مانند آذربایجان گروه‌های کوچکی از ایرانی‌ها را در خود جا داده است اما مسافران ایرانی این کشور را به عنوان مقصدی برای بازدید انتخاب می‌کنند. ساکنان ایرانی آذربایجان و مسافران ایرانی بخصوص در شهری چون باکو همواره با مشکلاتی متعدد از جمله انتقال حواله و ارز به ایران و یا برعکس مواجه بوده‌اند. اما امروزه صرافی‌های ایرانی در آذربایجان با فراهم کردن خدمات ارزی و حواله برای مشتریان ایرانی توانسته‌اند بسیاری از مشکلات را مرتفع سازند و با دریافت هزینه‌ای بابت انجام خدمات مبلغ ارزی مورد نظر را جابه جا می‌کنند.

حواله ارزی به آذربایجان

وجود صرافی‌ها در آذربایجان موجب شده تا فرایند انتقال حواله به این کشور کوچک در شمال‌غربی ایران نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد. بسیاری از صرافی‌ها برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند. چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به آذربایجان را دارید، صرافی‌های ایرانی موجود در آذربایجان گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. قبل از توافق نهایی با صرافی در باکو حتما نرخ ارز، یورو یا دلار را با صراف چک کنید و از آنجایی که نرخ ارز به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند لازم است به دقت و در همان زمان واریز وجه انتقالی چک شود.

برخی از صرافی‌ها مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه به آذربایجان، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. قرار دادن اطلاعات دقیق به صراف از حسابی که قصد واریز به آن را دارید، به شما کمک می‌کند تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود و حواله به دست گیرنده برسد. فراموش نکنید انتقال و دریافت وجه پروسه‌ای زمانبر است که گاهی دو تا بیش از چهار روز کاری به زمان احتیاج دارد، بنابراین زمان لازم را در نظر بگیرید. 

 

انتقال حواله از آذربایجان به ایران یا برعکس از طریق صرافی های معتبر صورت می گیرد.

انتقال حواله دلار به آذربایجان از طریق صرافی های معتبر در آذربایجان و ایران صورت می گیرد.

حواله و ارز همواره دارای نرخ متفاوتی هستند و صرافی های آذربایجان نرخی را بابت کارمزد دریافت می کنند.