صرافی مهدی

لیست بهترین صرافی ایرانی در آلمان


صرافی‌های ایرانی در آلمان

امروزه صرافی‌های آلمان خدماتی چون دریافت و انتقال حواله ارزی، خدمات و مشاوره مالی و سایر خدمات را در اختیار ایرانی‌ها در داخل و خارج کشور قرار می‌دهند. شهرهای اروپایی با داشتن جمعیت قابل توجهی از ایرانی‌ها همواره با مشکلات متعددی از جمله انتقال حواله ارزی و ارز را به ایران و یا برعکس داشته‌اند. اما امروزه صرافی‌های ایرانی در شهرهای بزرگ کشور آلمان نیز با فراهم کردن خدمات ارزی و حواله برای مشتریان ایرانی توانسته‌اند بسیاری از مشکلات را مرتفع سازند و با دریافت هزینه‌ای بابت انجام خدمات مبلغ ارزی مورد نظر را جابه جا می‌کنند. صرافی‌های متعدی در آلمان است که موارد مربوط به انتقال ارز و حواله را انجام می‌دهند.

حواله ارزی به آلمان

وجود صرافی در کشورهای اروپایی از جمله آلمان موجب شده تا فرایند انتقال حواله به کشورهای اروپایی نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد. بسیاری از صرافی‌ها برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند. چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به یکی از کشورهای اروپایی را دارید، صرافی‌های ایرانی موجود در آلمان گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. قبل از توافق نهایی با صرافی‌ها در آلمان حتما نرخ ارز، یورو یا دلار و یا حتی درهم را با صراف چک کنید و از آنجایی که نرخ ارز به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند لازم است به دقت و در همان زمان واریز وجه انتقالی چک شود.

برخی از صرافی‌ها مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. قرار دادن اطلاعات دقیق به صراف از حسابی که قصد واریز به آن را دارید، به شما کمک می‌کند تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود و حواله به دست گیرنده برسد. برخی از صرافی ها علاوه بر ارسال و دریافت حواله ارزی، خدمات مربوط به ارسال حواله سوئیفت را نیز دارند.

 

حواله یورو از ایران به آلمان و برعکس از طریق صرافی های معتبر در شهرهای مختلف آلمان انجام می شود.

حواله ارزی براساس مقدار ارز و نوع ارز دارای مبلغ متفاوتی است و صرافی های آلمان مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می کنند.

انتقال پول از طریق صرافی ها و به کمک حواله ارزی در مبلغ های مختلف صورت می گیرد.