صرافی مهدی

لیست بهترین صرافی ایرانی در هامبورگ ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱


صرافی ایرانی در هامبورگ

امروزه صرافی‌ها خدماتی چون دریافت و انتقال حواله، خدمات ارزی و سایر خدمات را در اختیار ایرانی‌ها در داخل و خارج کشور قرار می‌دهند. شهر هامبورگ با داشتن جمعیت قابل توجهی ایرانی یکی از شهرهای مهم آلمان است که با داشتن صرافی ایرانی انتقال حواله و ارز را به ایران و یا برعکس آسان کرده است. با استفاده از خدماتی که این صرافی‌ها در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند به راحتی می‌توان با صرف هزینه‌ای ناچیز پول را انتقال یا دریافت کرد.

صرافی‌های ایرانی در هامبورگ

وجود صرافی در شهرهای اروپایی از جمله هامبورگ آلمان موجب شده تا فرایند انتقال حواله به کشورهای اروپایی نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد. بسیاری از صرافی‌ها برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند. چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به یکی از کشورهای اروپایی را دارید، صرافی‌های ایرانی موجود در شهر هامبورگ گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. قبل از توافق نهایی با صرافی در هامبورگ حتما نرخ ارز، یورو یا دلار و یا حتی درهم را با صراف چک کنید و از آنجایی که نرخ ارز به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند لازم است به دقت و در همان زمان واریز وجه انتقالی چک شود.

برخی از صرافی‌ها مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. 

قرار دادن اطلاعات دقیق به صراف از حسابی که قصد واریز به آن را دارید، به شما کمک می‌کند تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود و حواله به دست گیرنده برسد.

فراموش نکنید انتقال و دریافت وجه پروسه‌ای زمانبر است که گاهی دو تا بیش از چهار روز کاری به زمان احتیاج دارد، بنابراین زمان لازم را در نظر بگیرید.