لیست بهترین صرافی ایرانی در دهلی نو ۲۰۲۳


صرافی های ایرانی در دهلی‌ نو

دهلی نو پایتخت هند از شلوغ ترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای جهان است. دهلی نو از مهم‌ترین شهرهای هند، پایتخت سیاسی و تجاری این کشور شناخته می شود، بنابراین، علاوه بر جاذبه های گردشگری، سرمایه گذاران مختلفی را جذب می کند. وجود صرافی‌های ایرانی در شهر دهلی‌نو باعث شده تا خدماتی چون دریافت حواله ارزی از جمله حواله روپیه و خرید و فروش ارز برای مسافران و تجار ایرانی به راحتی صورت پذیرد. همچنین، دانشجویان ایرانی با مراجعه به صرافی های ایرانی دهلی نو، خدمات مالی مربوط به دانشگاه خود را انجام دهند یا با انتقال حواله ارزی بتوانند، ارز مورد نظر خود را دریافت کنند.

صرافی ایرانی در دهلی نو

حواله ارزی به دهلی نو

چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به دهلی‌نو را دارید، صرافی‌های ایرانی موجود در دهلی‌نو پایتخت هند گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. انتقال حواله ارزی براساس، نوع ارز، میزان ارز و نوع حواله متفاوت است و چنانچه قصد تبدیل ارز خارجی به روپیه هند را دارید، با مراجعه به صرافی های ایرانی در دهلی نو می توانید، مقدار ارز مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین، صرافی ها نیز همواره مبلغی را با عنوان کارمزد انجام خدمات و دریافت حواله از سمت بانک به مبلغ نهایی اضافه می کنند، که کمی بالاتر از مبلغی است که قصد تبدیل و انتقال آن را دارید. حواله سوئیفت، وسترن یونیون، حواله روپیه و ریا از جمله حواله هایی است که از سوی صرافی به مشتری اعلام می شود و صراف به شما کمک می کند، تا با توجه به مبلغی که می خواهید انتقال دهید، حواله درست را انتخاب کنید.

امکان انتقال حواله از ایران به دهلی نو از طریق صرافی های معتبر امکانپذیر است و مبلغی به عنوان کارمزد از سوی این صرافی ها دریافت می شود.

برخی از صرافی های ایرانی در دهلی نو خدمات مربوط به دریافت و انتقال حواله روپیه را انجام می دهند.

نرخ ارز و نرخ حواله همواره متفاوت است زیرا، صرافی ها همواره مبلغی را به عنوان کارمزد انتقال و دریافت حواله دریافت می کنند.