لیست بهترین صرافی ایرانی در ترکیه به تفکیک شهر ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳


صرافی‌های ایرانی در ترکیه

صرافی های ایرانی در ترکیه از جمله مهم ترین مراکز تجاری در ترکیه محسوب می شوند و شهرهای مختلف در ترکیه با داشتن جمعیت قابل توجهی از ایرانی‌ها همواره با مشکلاتی متعددی از جمله انتقال حواله و ارز را به ایران و یا برعکس مواجه بوده اند. بنابراین، صرافی‌های ایرانی ترکیه با فراهم کردن خدمات ارزی و حواله برای مشتریان ایرانی توانسته اند، بسیاری از مشکلات انتقال و دریافت پول را مرتفع سازند و بابت آن کارمزد انجام خدمات دریافت می کنند. همواره ترکیه، به دلیل نزدیکی به ایران، از کشورهای مورد توجه برای ایرانی ها به منظور تجارت و خرید و فروش بوده است و وجود برندهای مختلف باعث شده تقاضا برای حضور در بازار ترکیه از سوی ایرانی ها روز به روزافزایش یابد. 

turkey-exchange

حواله ارزی به ترکیه

از جمله مهم ترین خدمات صرافی ها در ترکیه دریافت حواله ارزی وخرید و فروش ارز است. حواله های مرسوم سوئیفت، پی پال و وسترن یونیون از جمله حواله هایی هستند که، توسط صرافی ها در ترکیه انجام می شود. همچنین، صرافی های ترکیه بابت انجام حواله کارمزد انجام خدمات دریافت می کنند که، براساس نوع ارز، مبلغ و حواله اننتخابی متفاوت است. علاوه بر آن، نوع حواله در زمان رسیدن حواله به مقصد موثر است. استفاده از دستگاه های کارتخوان ایرانی در ترکیه این امکان را به مشتری ایرانی می دهد که، با پرداخت ریال، لیر ترکیه دریافت کند. جهت نرخ تبدیل ریال به لیر، نرخ ارز از سایت های معتبر جهانی، به صورت لحظه ای چک می شود.

ارائه خدمات مرتبطی به حوره فعالیت صرافی ها از جمله مشاوره به بازرگانان و شرکت های ایرانی، از جمله موارد مورد توجه صاحبان سرمایه محسوب می شود. از دیگر خدمات این صرافی ها می توان به تسویه تعهدات یا وام های ارزی، خدمات ارزی با سرعت بالا، صدور حواله های ارزی و انواع ضمانت نامه ها اشاره کرد. بسیاری از شرکت ها با سپردن این نوع خدمات به صرافی ها می توان نه تنها از خدمات قابل اطمینان این صرافی ها در ترکیهبهره ببرند، بلکه تجربه این صرافی ها کمک می کند تا انتقال حواله را با اطمینان و سرعت بالایی انجام دهند. 

انتقال حواله ارزی از ایران به ترکیه یا برعکس از طریق صرافی های معتبر صورت می گیرد.

صرافی های ایرانی در ترکیه دلار یا یورو را به لیر تبدیل می کنند تا خرید و فروش به راحتی صورت بگیرد.

نرخ ارز و حواله ای که از سوی صرافی های ترکیه اعلام می شود، متفاوت است و صرافی ها مبلغی را بابت کارمزد انتقال و دریافت حواله دریافت می کنند.