صرافی مهدی

لیست بهترین صرافی ایرانی در ترکیه


صرافی ایرانی در ترکیه

امروزه صرافی‌های ترکیه خدماتی چون دریافت و انتقال حواله، خدمات ارزی و سایر خدمات را در اختیار ایرانی‌ها در داخل و خارج کشور قرار می‌دهند. شهرهای مختلف در ترکیه با داشتن جمعیت قابل توجهی از ایرانی‌ها همواره با مشکلاتی متعددی از جمله انتقال حواله و ارز را به ایران و یا برعکس داشته‌اند. اما امروزه صرافی‌های ایرانی ترکیه با فراهم کردن خدمات ارزی و حواله برای مشتریان ایرانی توانسته اند بسیاری از مشکلات را مرتفع سازند و دریافت هزینه‌ای ناچیز پول را انتقال یا دریافت کرد. ترکیه به عنوان یکی از کشورهایی که به لحاظ نزدیکی به ایران از مراکز مورد توجه ایرانی‌ها برای تجارت و خرید بوده، بنابراین نیاز به وجود صرافی امری ضروری به نظر می‌رسد.

صرافی‌های ایرانی در ترکیه

وجود صرافی در شهرهای ترکیه به خصوص در شهرهای بزرگ تجاری موجب شده تا فرایند انتقال حواله به ترکیه نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد و ساکنان ایرانی و مسافران دغدغه‌ی کم‌تری از این بابت داشته باشند. بسیاری از صرافی‌ها در ترکیه برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند. چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به ترکیه را دارید، صرافی‌های ایرانی ترکیه گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند محسوب می‌شوند. قبل از توافق نهایی با صرافی‌های ترکیه حتما نرخ ارز، یورو یا دلار و یا لیر را با صراف چک کنید و از آنجایی که نرخ ارز به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند لازم است به دقت و در همان زمان واریز وجه انتقالی چک شود.

بسیاری از صرافی‌ها مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. قرار دادن اطلاعات دقیق به صراف از حسابی که قصد واریز به آن را دارید، به شما کمک می‌کند تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود و حواله به دست گیرنده برسد. 

بسیاری از صرافی‌های موجود در ترکیه با سابقه طولانی در این امر کلیه خدمات مربوط به انتقال حواله و ترانسفر بانکی را به ترکیه و سایر کشورها انجام می‌دهند. همچنین فراموش نکنید انتقال و دریافت وجه پروسه‌ای زمانبر است که گاهی دو تا بیش از چهار روز کاری به زمان احتیاج دارد، بنابراین زمان لازم را در نظر بگیرید.