لیست بهترین صرافی ایرانی در استانبول با کارتخوان ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳


صرافی های ایرانی در استانبول

شهر استانبول همواره از مقصدهای پرطرفدار در میان ایرانی‌ها به منظور تجارت وداد و ستد بوده است و هم مرزی آن با ایران باعث شده انتقال کالا وخدمات به کشور راحت تر صورت بگیرد. اما به دلیل نداشتن کارت های اعتباری، همواره مشکل ارز و تبدیل آن وجود داشته است. از آنجایی که ریال ایران در ترکیه مبادله نمی‌شود، شما باید همواره دلار، یورو و یا لیر ترکیه همراه خود داشته باشید. اما آنچه به برطرف ساختن این مشکل کمک کرد، وجوددستگاه های کارتخوان ایرانی در صرافی های ایرانی در ترکیه بوده است. به این ترتیب به راحتی می‌توانید در ازای مبلغ ریالی پرداخت شده، لیر ترکیه دریافت کنید. همچنین انتقال وجه به ایران یا از ایران به ترکیه از طریق بیش تر صرافی ها در استانبول امکانپذیر است.

صرافی‌های ایرانی در تکسیم

همانند بسیاری از شهرهای مهم و بزرگ جهان، بهترین صرافی ها در پر رفت و آمدترین مناطق قرار گرفته اند. در استانبول نیز مناطقی چون خیابان استقلال، بازار بزرگ و بویژه منطقه تکسیم از مهم‌ترین مناطق گردشگری و شلوغ استانبول هستند که وجود هتل‌ها و مراکز خرید متعدد مسافران زیادی را به سمت خود جذب می کند. وجود صرافی های ایرانی در منطقه تکسیم باعث شده تا مسافران ایرانی نگرانی بابت کمبود ارز نداشته باشند، زیرا به راحتی می‌توانند با استفاده از کارت بانکی ایرانی خود با دستگاه کارتخوان ایرانی که در صرافی‌ها موجود است میزان ارزی را که نیاز دارند، از این صرافی‌ها تهیه کنند. درواقع امروزه با افزایش صرافی ها با وجود کارتخوان ایرانی، امکان فروش ارز به دارندگان کارت‌های عضو شتاب ایران فراهم شده است.

 

صرافی به ترکیه استانبولی

اگر می‌خواهید در استانبول ترکیه در هنگام خرید و تبدیل ارز با مشکلی مواجه نشوید، دانستن چند لغت ساده اما بسیار پرکاربرد به شما کمک بسیاری می‌کند، زیرا در خیلی از مکان‌ها حتی مکان‌های توریستی و گردشگری دانستن زبان انگلیسی به تنهایی برای برقرار کردن ارتباط کافی نیست. در ترکی استانبولی صرافی را Doviz می‌نامند که به راحتی می توانید به با به کاربردن این کلمه در میدان تکسیم صرافی ها از جمله صرافی های ایرانی را بیابید.
 

لیست صرافی‌های ایرانی در استانبول

  • صرافی عباسپور استانبول
  • صرافی سربست استانبول
  • صرافی پارسیان استانبول
  • صرافی پاسارگاد استانبول
  • صرافی مارسل گلوبال استانبول
  • صرافی اهورا استانبول
  • صرافی زرین استانبول

برخی از صرافی ها در استانبول مجهز به دستگاه کارتخوان هستند، بنابراین خرید ارز در استابول از طریق کارت های بانکی مورد استفاده در ایران امکانپذیر است.

صرافی های استانبول یورو یا دلار را به لیر ترکیه تبدیل می کنند، زیرا خرید و فروش به کمک لیر به سهولت صورت می گیرد.

انتقال پول از ایران به استانبول از طریق حواله ارزی با نرخ متفاوت براساس میزان مبلغ مورد نظر صورت می گیرد.

قیمت حواله روزانه تعیین می شود و باید با صرافی چک شود. از طریق وب سایت می توانید قیمت روز لیر را چک کنید.