صرافی مهدی

لیست بهترین صرافی ایرانی در امارات


صرافی ایرانی در امارات متحده

امارات متحده امروزه به عنوان یکی از مهم‌ترین مقصدهای تجاری در جهان شناخته شده‌است و مسافران زیادی از ایران نه تنها برای تجارت بلکه برای گردش و تفریح به این شهر کوچک سفر می‌کنند. وجود صرافی‌های ایرانی در امارات باعث شده تا خدماتی چون دریافت و انتقال حواله و خدمات ارزی نسبت به گذشته راحت‌تر انجام شود و مسافرانی که در امارات متحده به سر می‌برند نگرانی بابت تبدیل ریال یا تومان به درهم را نخواهند داشت. لازم است بدانید که، خدمات تبدیل ارز و انتقال حواله تنها توسط صرافی‌های ایرانی موجود در امارات متحده انجام می‌شود و این صرافی‌ها خیال شما را بابت مشکلاتی مانند کمبود ارز راحت خواهند کرد. 

صرافی‌های ایرانی در امارات متحده 

تعداد قابل توجهی صرافی ایرانی در امارات متحده دیده می‌شود اما همواره قبل از هر فعالیتی لیستی از صرافی‌های معتبر ایرانی در امارات متحده را داشته باشید تا برای تبدیل ارز از جمله دلار یا درهم امارات مشکلی برای شما به وجود نیاید. می‌توانید قبل از حاضرشدن در صرافی با شماره تلفن صرافی موردنظر تماس بگیرید و از تبدیل ارز یا انتقال حواله مطمئن شوید. 

قبل از توافق نهایی با صرافی در امارات متحده حتما نرخ ارز درهم، یورو و یا دلار را با صراف چک کنید و قبل از تبدیل ارز توافق نهایی را با صراف برای تغییر ارز انجام دهید زیرا درصورت تغییرات لحظه‌ای ارز ممکن است مشکلی درحین انجام مبادله برای شما ایجاد شود. برخی از صرافی‌های موجود در امارات متحده عربی مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. 

می‌توانید از پذیرش هتلی که در آن ساکن هستید، آدرس صرافی‌های ایرانی را پرس و جو کنید و تلفنی نرخ ارزی را که می‌خواهید تبدیل کنید جویا شوید. برخی از صرافی‌های امارات متحده از دریافت اسکناس‌های کهنه و تاخورده خودداری می‌کنند، بنابراین اسکناس‌های خود را تا نکنید.
فراموش نکنید انتقال و دریافت حواله پروسه‌ای زمانبر است که گاهی دو تا بیش از چهار روز کاری به زمان احتیاج دارد، بنابراین زمان لازم را برای آن در نظر بگیرید.