لیست بهترین صرافی ایرانی در امارات ۲۰۲۳


صرافی‌های ایرانی در امارات متحده 

امارات متحده امروزه به عنوان یکی از مهم‌ترین مقصدهای تجاری در جهان شناخته می شود و شرکت های بزرگ بین المللی نسبت به افتتاح شعبه ای از خود، در این کشور کوچک حوزه خلیج فارس کرده اند. وجود این شرکت های بین المللی باعث شده تا ایرانی های زیادی به این کشور جهت مبادلات کالا وتجارت سفر کنند و یا نسبت به ثبت شرکت در آن اقدام کنند. از سوی دیگر مسافران زیادی از ایران نه تنها برای تجارت، بلکه برای گردش و تفریح به این شهر کوچک سفر می‌کنند. وجود صرافی‌های ایرانی در امارات باعث شده، تا خدماتی چون دریافت و انتقال حواله و خدمات ارزی این کشورها نسبت به گذشته راحت‌تر انجام شود. انتقال و دریافت حواله ارزی، خدمات مالی ومشاوره ای از جمله خدماتی است که، صرافی ها در اختیار تجار و مسافران ایرانی قرار می دهند.

 صرافی در امارات

حواله ارزی به امارات متحده عربی

تعداد قابل توجهی صرافی ایرانی در امارات متحده دیده می‌شود، اما همواره قبل از هر فعالیتی لیستی از صرافی‌های معتبر ایرانی در امارات متحده را داشته باشید تا برای تبدیل ارز از جمله دلار یا درهم امارات مشکلی برای شما به وجود نیاید. می‌توانید قبل از حاضرشدن در صرافی با شماره تلفن صرافی موردنظر تماس بگیرید و از تبدیل ارز یا انتقال حواله مطمئن شوید. برای انتقال حواله ارزی نوع ارز از جمله دلار یا درهم را مشخص کنید و از صرافی بخواهید، میزان کارمزد را برای شما مشخص کنید. به طور کلی نرخ انتقال و دریافت حواله براساس نوع ارز و میزان ارز متفاوت است و نرخی با عنوان کارمزد به آن اضافه می شود.

برای اطلاع از نرخ ارز، علاوه بر صرافی های ایرانی در امارات می‌توانید از پذیرش هتلی که در آن اقامت دارید، نرخ ارز را بخواهید یا آدرس صرافی‌های ایرانی را پرس و جو کنید و تلفنی نرخ ارزی را که می‌خواهید تبدیل کنید را، جویا شوید. برخی از صرافی‌های امارات متحده از دریافت اسکناس‌های کهنه و تاریخ چاپ قدیمی خودداری می کنند. انتقال حواله ارزی با اطمینان وسرعت بالا انجام می شود ولی همواره باید زمان لازم برای انتقال حواله که بین دو تا چهار روز کاری است را، باید در نظر گرفت.

انتقال حواله دلار و یورو به امارات امکانپذیر است و صرافی های امارت خدمات مربوط به دریافت و انتقال حواله را انجام می دهند.

کارمزد حواله ارزی براساس نوع ارز و میزان آن متفاوت است.

ترخ ارز و نرخ حواله که سوی صرافی ها در امارات اعلام می شود، به علت دریافت کارمزد متفاوت است.