صرافی مهدی

لیست بهترین صرافی ایرانی در انگلیس


صرافی ایرانی در انگلستان

امروزه صرافی‌های انگلستان خدماتی چون دریافت و انتقال حواله، خدمات ارزی و سایر خدمات را در اختیار ایرانی‌ها در داخل و خارج کشور قرار می‌دهند. شهرهای اروپایی از جمله انگلستان با داشتن جمعیت قابل توجهی از ایرانی‌ها همواره با مشکلاتی متعددی از جمله انتقال حواله و ارز را به ایران و یا برعکس داشته‌اند. اما امروزه صرافی‌های ایرانی انگلستان با فراهم کردن خدمات ارزی و حواله برای مشتریان ایرانی توانسته‌اند بسیاری از مشکلات را مرتفع سازند و دریافت هزینه‌ای ناچیز پول را انتقال یا دریافت کرد. انگلستان یکی از کشورهای اروپایی محسوب می‌شود که ایرانی‌های زیادی را در خود جا داده، بنابراین نیاز به وجود صرافی امری ضروری به نظر می‌رسد.

صرافی‌های ایرانی در انگلستان

وجود صرافی در شهرهای اروپایی به خصوص در کشوری چون انگلستان موجب شده تا فرایند انتقال حواله به کشورهای اروپایی نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد و ساکنان ایرانی ایرانی و مسافران دغدغه‌ی کم‌تری از این بابت داشته باشند. بسیاری از صرافی‌های انگلستان برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند. چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به یکی از کشورهای اروپایی را دارید، صرافی‌های ایرانی انگلستان گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. قبل از توافق نهایی با صرافی در انگلستان حتما نرخ ارز، یورو یا دلار را با صراف چک کنید و از آنجایی که نرخ ارز به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند لازم است به دقت و در همان زمان واریز وجه انتقالی چک شود.

بسیاری از صرافی‌ها مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. قرار دادن اطلاعات دقیق به صراف از حسابی که قصد واریز به آن را دارید، به شما کمک می‌کند تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود و حواله به دست گیرنده برسد. بسیاری از صرافی‌های انگلستان با سابقه طولانی در این امر کلیه خدمات مربوط به انتقال حواله و ترانسفر بانکی را به انگلستان و سایر کشورها انجام می‌دهند. فراموش نکنید انتقال و دریافت وجه پروسه‌ای زمانبر است که گاهی دو تا بیش از چهار روز کاری به زمان احتیاج دارد، بنابراین زمان لازم را در نظر بگیرید.