لیست بهترین صرافی ایرانی در لندن ۲۰۲۳


صرافی پرشیا لندن

صرافی پرشیا لندن

خدمات ارزی پرشیا ارائه دهنده خدمات ارزى...
  • انگلیس
  • لندن

صرافی‌های ایرانی در لندن

لندن پایتخت انگلستان از جمله شهرهای بزرگ، مهم و تجاری در جهان شناخته می شود، شهری که بواسطه شرکت های بزرگ بین المللی به یکی از بزرگ ترین مرکزهای تجاری جهان تبدیل شده است. صرافی ها در تمامی جهان از بزرگ ترین مراکز تبادل و خرید ارز محسوب می شوند و صرافی های لندن از این قاعده مستثنی نیستند. دانشجویان و مهاجران ایرانی در لندن از بزرگ ترین گروه های متقاضی خدمات صرافی ها محسوب می شوند. تبدیل ارزهای خارجی، انتقال و دریافت حواله، خرید و فروش ارز از جمله خدماتی است که صرافی های ایرانی در اختیار ایرانی های ساکن لندن قرار می دهند.

صرافی ایرانی در لندن

حواله ارزی به لندن

حواله های ارزی از جمله مهم ترین خدماتی است که صرافی های ایرانی در لندن انجام می دهند و به عنوان واسطه، عمل تبدیل ارز را انجام می دهند. برای دریافت و انتقال حواله های ارزی، صرافی ها مبلغی را با عنوان کارمزد حواله دریافت می کنند. میزان کارمزد براساس نوع ارز و میزان ارز متفاوت است. حواله دارای انواع مختلفی است، حواله سوئیفت، حواله وسترن یونیون، حواله ریا و انجام حواله های داخلی از مهم ترین نوع خدمات این صرافی ها است. نوع حواله نیز در مدت زمان دریافت حواله هم تاثیرگذار است. برای انتقال حواله لازم است اطلاعات حساب مقصد را در اختیار صرافی قرار دهید، زمان دریافت حواله و نرخ کارمزد را چک کنید، تا حواله انجام شود.

حواله سوئیفت، حواله وسترن یونیون، حواله ریا و انجام حواله های داخلی از مهم ترین نوع خدمات این صرافی ها است. نوع حواله نیز در مدت زمان دریافت حواله هم تاثیرگذار است. برای انتقال حواله لازم است اطلاعات حساب مقصد را در اختیار صرافی قرار دهید، زمان دریافت حواله و نرخ کارمزد را چک کنید، تا حواله انجام شود.

همواره نرخ حواله ارزی و ارز از هم متفاوت است، زیرا انتقال و دریافت حواله همراه با کارمزد است.

انتقال حواله ارزی به لندن از طریق صرافی های ایرانی صورت می گیرد.

امکان تبدیل و دریافت ارز در صرافی های لندن وجود دارد.