لیست بهترین صرافی ایرانی در کالیفرنیا ۲۰۲۳


صرافی‌های ایرانی در کالیفرنیا

کالیفرنیا سومین ایالت بزرگ آمریکا از لحاظ وسعت و از مهم‌ترین مناطق دادوستد در این قاره به شمار می رود که، شهرهای مهمی مانند لس آنجلس و سانفرانسیسکو را در خود جای داده است. ایرانی‌ها از بزرگ‌ترین گروه های مهاجر در آمریکا و بخصوص در شهر لس آنجلس شناخته می‌شوند و نیاز به انتقال ارز به این کشور همواره وجود داشته است.  وجود صرافی‌های ایرانی در ایالت کالیفرنیا باعث شده تا، خدماتی چون دریافت و انتقال حواله و خدمات ارزی نسبت به گذشته راحت‌تر انجام شود و ایرانی‌های ساکن در آمریکا مشکلات کم‌تری جهت انتقال وجه، خدمات ارزی و حواله داشته باشند. 

 

حواله ارزی به کالیفرنیا

تعدادی صرافی ایرانی در ایات کالفرنیا قرار گرفته است، که به شما کمک می کنند انتقال حواله را با امنیت و سرعت بیش تری انجام دهند. همواره، برای انتقال ارز به صرافی های معتبر مراجعه کنید و تا با اطمینان خاطر خدمات ارزی و مالی خود را انجام دهید. دریافت کارمزد از جمله مبالغی است که، صرافی ها به نرخ نهایی حواله دریافت می کنند، زیرا بانک همواره مبلغی را با عنوان دریافت هزینه دریافت می کند و همچنین صرافی ها کارمزد انجام خدمات دریافت می کنند. میزان کارمزد، براساس نوع حواله، نوع ارز و مبلغ ارز باهم متفاوت است و نوع حواله، زمان رسیدن حواله به مقصد را تعیین می کند. از جمله خدماتی که صرافی در اختیار شما قرار می دهد، مشاوره دادن در نوع انتخاب حواله براساس مبلغی که در اختیار دارید، می باشد.

قیمت ارز و قیمت حواله که از سوی صرافی های کالیفرنیا اعلام می شود، متفاوت است و بانک مقصد مبلغی را بابت کارمزد دریافت حواله کسر می کند.

انتقال حواله از ایران به کالیفرنیا یا برعکس به کمک صرافی ها و با تعیین نرخ از سوی صرافی ها انجام می شود.

مبلغ کارمزد حواله ارزی با توجه به میزان مبلغ، نوع ارز و کشور دریافت کننده آن تفاوت دارد. بنابراین، کارمزد حواله ارزی به ایالت کالیفرنیا از ایالت دیگر هم متفاوت است.