لیست بهترین رستوران ایرانی در استانبول ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱


رستوران ایرانی در استانبول

رستوران ایرانی در شیشلی استانبول

شیشلی استانبول یکی از مراکز مهم و توریستی در استانبول است که به دلیل قرار گرفتن در نزدیکی جاذبه‌های توریستی گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند و بنابراین رستوران‌های متعددی در این منطقه ایجاد شدند. رستوران‌های ایرانی از جمله رستوران‌های پرطرفدار در منطقه شیشلی هستند که هم پذیرای گردشگران غیرایرانی و ایرانی‌ها هستند. تجربه صرف غذاهای ایرانی در یکی از توریستی‌ترین مناطق استانبول را هرگز نباید از دست داد. 

رستوران ایرانی در استانبول


رستوران ایرانی در میدان تکسیم استانبول

رستوران‌های ایرانی متعددی در استانبول وجود دارند، اما با انتخاب رستوران‌های ایرانی در میدان تکسیم می‌توانید غذای خود را در یکی از مناطق زیبا و توریستی استانبول میل نمایید. رستوران ریحون با قرار گرفتن در میدان تکسیم و ایجاد فضایی مشابه رستوران‌های سنتی ایرانی توانسته است بسیاری از گردشگران خارجی از جمله گردشگران ایرانی را به سمت خود جذب کند. خوردن یک وعده غذای ایرانی کباب یا خورشت برای ایرانی‌ها در هر جایی که باشند تجربه‌ای لذت بخش است.


رستوران ایرانی در خیابان استقلال استانبول

بعد از یک گشت طولانی در استانبول، هیچ چیز به اندازه یک وعده غذای ایرانی نمی‌تواند انرژی از دست رفته را جبران کند. با انتخاب رستوران‌های ایرانی در استانبول از غذاهای ایرانی در یکی از بهترین مناطق استانبول لذت ببرید. انواع کباب و خورشت‌های ایرانی از جمله عذاهای پرطرفدار ایرانی هستند که در این دسته از رستوران ها سرو می‌شوند.


رستوران ایرانی ریحون در استانبول

از بتهرین رستوران‌های ایرانی در استانبول می‌توان به رستوران ریحون اشاره کرد، رستورانی که غذاهای ایرانی با کیفیتی بالا سرو می‌کند و باعث می‌شود که گردشگران ایرانی حتی دراستانبول هم بخواهند غذای ایرانی میل نمایند. منوی این رستوران به شکلی طراحی شده تا کسانی که به خوردن کباب و غذاهای گوشتی علاقه‌ای ندارند بتوانند انواع خورشت ایرانی را سفارش بدهند. انواع کباب از جمله شیشلیک، کباب مخلوط، جوجه کباب، کباب بختیاری و همچنین خورشت‌های ایرانی مانند قورمه سبزی، قیمه و فسنجان در این رستوران سرو می‌شوند.

 

شماره تماس رستوران ایرانی در استانبول

اگر قصد صرف غذا در رستوران های ایرانی در استانبول را دارید با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید به تعدادی از این شماره ها و رستوران های برتری که غذای ایرانی سرو می کنند، دسترسی پیدا کنید. بهتر است اگر قصد صرف غذا در آخر هفته در استانبول و یکی از مکان های توریستی را دارید از قبل میز خود را رزرو کنید.