صرافی مهدی

لیست بهترین صرافی ایرانی در استرالیا


صرافی ایرانی در استرالیا

امروزه صرافی‌های استرالیا خدماتی چون دریافت و انتقال حواله، خدمات ارزی و سایر خدمات را در اختیار ایرانی‌ها در داخل و خارج کشور قرار می‌دهند. کشور استرالیا به عنوان کشوری مهاجرپذیر جمعیت قابل توجهی از ایرانی‌ها را در خود جای داده‌است که این گروه همواره با مشکلاتی متعددی از جمله انتقال حواله و ارز را به ایران و یا برعکس مواجه بوده‌اند. اما امروزه صرافی‌های ایرانی با فراهم کردن خدمات ارزی و حواله برای مشتریان ایرانی توانسته اند بسیاری از مشکلات را مرتفع سازند و دریافت هزینه‌ای ناچیز پول را انتقال یا دریافت کرد. استرالیا یکی از کشورهایی است که ایرانی‌های زیادی را در خود جا داده، بنابراین نیاز به وجود صرافی امری ضروری به نظر می‌رسد.

صرافی‌های ایرانی در استرالیا

وجود صرافی‌های ایرانی در کشور استرالیا موجب شده تا فرایند انتقال حواله به این کشور نسبتا دور در قاره استرالیا و اقیانوسیه نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد و ساکنان ایرانی ایرانی و مسافران دغدغه‌ی کم‌تری از این بابت داشته باشند. برخی از صرافی‌های استرالیا برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند. چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به استرالیا را دارید، صرافی‌های ایرانی استرالیا گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. قبل از توافق نهایی با صرافی در استرالیا حتما نرخ ارز ازجمله یورو یا دلار استرالیا را با صراف چک کنید و از آنجایی که نرخ ارز به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند لازم است به دقت و در همان زمان واریز وجه انتقالی چک شود.

بسیاری از صرافی‌ها مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. قرار دادن اطلاعات دقیق به صراف از حسابی که قصد واریز به آن را دارید، به شما کمک می‌کند تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود و حواله به دست گیرنده برسد. 

بسیاری از صرافی‌های استرالیا با سابقه طولانی در این امر کلیه خدمات مربوط به انتقال حواله و ترانسفر بانکی را به استرالیا و سایر کشورها انجام می‌دهند. فراموش نکنید انتقال و دریافت وجه پروسه‌ای زمانبر است که گاهی دو تا بیش از چهار روز کاری به زمان احتیاج دارد، بنابراین زمان لازم را در نظر بگیرید.