لیست بهترین صرافی ایرانی در استرالیا ۲۰۲۳


صرافی‌های ایرانی در استرالیا

خرید و فروش ارز، انتقال و دریافت حواله های ارزی، خدمات مشاوره ای به تجار و بازرگانان از جمله مواردی است که، صرافی ها در استرالیا انجام می دهند. صرافی های استرالیا در شهرهای مختلف این کشور پراکنده شده اند و خدمات مربوط به دریافت و انتقال حواله را برای تجار، بازرگانان و دانشجویان انجام می دهند. از آنجایی که کشور استرالیا به عنوان کشوری مهاجرپذیر جمعیت قابل توجهی از ایرانی‌ها، از جمله دانشجویان ایرانی را در خود جای داده‌است، که این گروه همواره با مشکلاتی متعددی از جمله انتقال و دریافت حواله ی ارزی مواجه بوده‌اند. اما امروزه صرافی‌های ایرانی با فراهم کردن خدمات ارزی و حواله برای این گروه بزرگ ایرانی در استرالیا توانسته اند، بسیاری از مشکلات را مرتفع سازند و با دریافت کارمزد حواله ارزی را انتقال دهند.

حواله ارزی به استرالیا

وجود صرافی‌های ایرانی در کشور استرالیا موجب شده تا، فرایند انتقال حواله به این کشور نسبتا دور در قاره استرالیا و اقیانوسیه نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد و ساکنان ایرانی و مسافران دغدغه‌ی کم‌تری از این بابت داشته باشند. صرافی‌های استرالیا با دریافت وجهی با عنوان کارمزد خدمات مربوط به دریافت و انتقال حواله را انجام می دهند. انتقال حواله ارزی به استرالیا از طریق صرافی های ایرانی صورت می گیرد و نرخ کارمزد براساس نوع ارز و میزان ارز متفاوت است و فرایند انتقال حواله را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند.

چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به استرالیا را دارید، صرافی‌های ایرانی استرالیا گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. قبل از توافق نهایی با صرافی در استرالیا لازم است، نرخ ارز ازجمله دلار آمریکا یا دلار استرالیا را با صراف چک کنید و سپس به انتقال وجه درخواستی اقدام کنید. برخی صرافی ها خدمات ویژه ای برای دانشجویان جهت حواله ارزی انجام می دهند و حواله را با نرخ دانشجویی انتقال می دهند.


لیست صرافی های استرالیا

  • صرافی تانیه استرالیا 
  • صرافی نیک استرالیا
  • صرافی جوادی استرالیا
  • صرافی طهران استرالیا
  • صرافی رومی استرالیا

انتقال حواله ارزی به استرالیا از طریق صرافی ها صورت می گیرد.

نرخ حواله ارزی و ارز همواره باهم تفاوت دارند، زیرا انتقال و دریافت حواله ارزی همراه با کارمزد صورت می گیرد.

کارمزد حواله ارزی براساس نوع ارز و میزان آن متفاوت است.