لیست بهترین صرافی های ایرانی در چین ۲۰۲۳


صرافی‌های ایرانی در چین

کشور پهناور چین در شرق آسیا قرار گرفته، چهارمین کشور بزرگ دنیا و یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصادی جهان شناخته می‌شود. وجود صرافی‌ها در چین موجب شده تا فرایند انتقال حواله به این کشور نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد. امروزه صرافی‌های ایرانی چین خدماتی چون دریافت و انتقال حواله، خدمات ارزی و سایر خدمات مربوط به انتقال پول را در اختیار ساکنان ایرانی‌ در چین قرار می‌دهند. کشوری مانند چین گروهی از مهاجران ایرانی‌ها را در خود جا داده است که، از دیرباز کشور چین را به عنوان مقصد تجاری خود انتخاب کرده‌اند. وجود مشکلاتی از جمله انتقال حواله و ارز به ایران و یا برعکس باعث شده تا تجارت کالا و خدمات به راحتی صورت نگیرد. با وجود آمدن صرافی‌های ایرانی در چین تاحدودی برخی از این مشکلات برطرف شده اند، که با دریافت هزینه‌ی کارمزد خدمات ارزی قابل توجه‌ای به مشتری های خود ارائه می‌دهند.

صرافی ایرانی در چین

حواله ارزی به چین

بسیاری از صرافی‌های ایرانی در چین برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند. چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به چین یا برعکس را دارید، صرافی‌های ایرانی موجود در چین گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. انتقال و دریافت حواله یوآن توسط صرافی ها نیز انجام می شود و شما می توانید با مراجعه به صرافی در چین دلار خود را به یوآن، واحد پول چین، تبدیل کنید.

کارمزد صرافی ها در چین

صرافی‌های چین مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه به چین، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. قرار دادن اطلاعات دقیق به صراف از جمله نام و شماره حساب مقصد، کد سوتیفت و میزان وجه واریزی به شما کمک می‌کند تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود و حواله در زمان مناسب به دست صراف برسد. نرخ کارمزد، براساس نوع ارز، میزان ارز و حواله انتخابی متغییر است و زمان رسیدن وجه به نوع حواله بستگی دارد و معمولا بین دو تا چهار روز کاری زمان می برد.

صرافی های چین تبدیل دلار به یوآن را با نرخ مناسب تری نسبت به ایران انجام می دهند.

انتقال حواله از ایران به چین یا برعکس، توسط برخی از صرافی های معتبر در چین انجام می شود.

برخی از صرافی ها در چین با تبدیل دلار به یوآن و برعکس، خرید و فروش ارزهای خارجی را انجام می دهند.