صرافی مهدی

لیست بهترین صرافی ایرانی در چین


صرافی ایرانی در چین

امروزه صرافی‌های ایرانی چین خدماتی چون دریافت و انتقال حواله، خدمات ارزی و سایر خدمات مربوط به انتقال پول را در اختیار ایرانی‌ها در داخل و خارج کشور قرار می‌دهند. کشوری مانند چین گروهی از مهاجران ایرانی‌ها را در خود جا داده است که از دیرباز کشور چین را به عنوان مقصد تجاری خود انتخاب کرده‌اند. وجود مشکلاتی از جمله انتقال حواله و ارز به ایران و یا برعکس باعث شده تا تجارت کالا و خدمات به راحتی صورت نگیرد. با وجود آمدن صرافی‌های ایرانی در چین تاحدودی برخی از این مشکلات برطرف شده اند، که با دریافت هزینه‌ی کارمزد خدمات ارزی قابل توجه‌ای به مشتری های خود ارائه می‌دهند.

صرافی ایرانی در چین

صرافی‌های ایرانی در چین

کشور پهناور چین در شرق آسیا قرار گرفته، چهارمین کشور بزرگ دنیا و یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصادی جهان شناخته می‌شود. وجود صرافی‌ها در چین موجب شده تا فرایند انتقال حواله به این کشور نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد. بسیاری از صرافی‌ها برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند. چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به چین را دارید، صرافی‌های ایرانی موجود در چین گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. قبل از توافق نهایی با صرافی در باکو حتما نرخ ارز، یورو یا دلار را با صراف چک کنید و از آنجایی که نرخ ارز به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند لازم است به دقت و در همان زمان واریز وجه انتقالی چک شود.

 

هزینه‌های کارمزد صرافی در چین

برخی از صرافی‌ها مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه به چین، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. قرار دادن اطلاعات دقیق به صراف از حسابی که قصد واریز به آن را دارید، به شما کمک می‌کند تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود و حواله به دست گیرنده برسد. فراموش نکنید انتقال و دریافت وجه پروسه‌ای زمانبر است که گاهی دو تا بیش از چهار روز کاری به زمان احتیاج دارد، بنابراین زمان لازم را در نظر بگیرید.