صرافی مهدی

لیست بهترین صرافی ایرانی در فرانسه


صرافی‌های ایرانی در فرانسه

صرافی‌های فرانسه خدماتی چون دریافت و انتقال حواله، خدمات ارزی و مشاوره ای جهت امور مالی شرکت ها را، در اختیار ایرانی‌ها در داخل و خارج کشور قرار می‌دهند. ساکنین ایرانی کشورهای چون آلمان، انگلستان و فرانسه همواره با مشکلاتی متعددی از جمله انتقال حواله ارزی به ایران و یا از ایران را داشته‌اند. اما امروزه صرافی‌های ایرانی فرانسه با فراهم کردن خدمات ارزی و حواله برای مشتریان ایرانی توانسته اند بسیاری از مشکلات را مرتفع سازند و دریافت هزینه‌ای ناچیز پول را انتقال یا دریافت کرد. وجود صرافی در اروپا از جمله فرانسه موجب شده تا فرایند انتقال حواله به کشورهای اروپایی نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد. بسیاری از صرافی‌ها برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند.

حواله ارزی به فرانسه

چنانچه قصد انتقال حواله ارزی از ایران به فرانسه را دارید، صرافی‌های ایرانی موجود پاریس پایتخت فرانسه گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. قبل از توافق نهایی با صرافی در فرانسه حتما نرخ ارز مورد نظر خود را از جملهیورو، دلار و یا درهم را با صرافی چک کنید و از آنجایی که نرخ ارز به علت نوسانات به سرعت تغییر می‌کند، نرخ کارمزد و ارز را چک کنید.

برخی از صرافی‌های فرانسه مبلغی را بابت انجام تراکنش و انتقال حواله ارزی و مبلعی را به عنوان کارمزد خدمات، به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. قرار دادن اطلاعات دقیق به صراف از حسابی که قصد واریز به آن را دارید، به شما کمک می‌کند تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود و حواله در زمان مشخص به دست گیرنده برسد. 

انتقال پول از طریق صرافی های در ایران و یا فرانسه و به کمک حواله ارزی در مبلغ های مختلف صورت می گیرد.

حواله یورو یا دلار از ایران به فرانسه و برعکس از طریق صرافی های معتبر در شهرهای مختلف فرانسه انجام می شود.

حواله های ارزی براساس مقدار ارز و نوع ارز دارای مبلغ های متفاوتی هستند و صرافی های فرانسه مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می کنند.