لیست بهترین صرافی ایرانی در فرانسه


صرافی‌های ایرانی در فرانسه

صرافی‌های فرانسه خدماتی چون دریافت و انتقال حواله، خدمات ارزی و مشاوره ای جهت امور مالی شرکت ها را، در اختیار ایرانی‌های ساکن فرانسه قرار می‌دهند. ساکنان ایرانی کشورهای چون آلمان، انگلستان و فرانسه همواره با مشکلاتی متعددی از جمله انتقال حواله ارزی به ایران و یا از ایران را داشته‌اند. اما امروزه صرافی‌های ایرانی فرانسه با فراهم کردن خدمات ارزی و حواله برای مشتریان ایرانی توانسته اند بسیاری از مشکلات را مرتفع سازند و دریافت هزینه‌ای ناچیز پول را انتقال یا دریافت کرد. وجود صرافی در اروپا از جمله فرانسه موجب شده تا فرایند انتقال حواله به کشورهای اروپایی نسبت به گذشته راحت‌تر و با صرف هزینه کم‌تری انجام پذیرد. بسیاری از صرافی‌ها برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی و پیگیری انجام می‌دهند.

حواله ارزی به فرانسه

صرافی های ایرانی در منچستر از مهم ترین مراکز خدمات مالی و تجاری در این شهر زیبا محسوب می شوند و چنانچه قصد انجام خدمات مالی از جمله حواله ارزی، تبدیل ارز و خرید و فروش آن را دارید، می توانید به این مراکز مراجعه کنید. صرافی ها جهت انجام حواله ارزی، مبلغی با عنوان کارمزددریافت می کنند که، نوع کارمزد دریافتی از جانب صرافی ها بر اساس نوع ارز، نوع حواله و میزان آن تعیین می شود. حواله وسترن یونیون و سوئیفیت از جمله حواله های متداول در فرانسه هستند، که در مدت زمانی کوتاه به مقصد می رسند. برای اینکه از ارسال حواله اطمینان داشته باشید، اطلاعات درستی از حساب مقصد از جمله شماره حساب، کدسوئیف و نام دریافت کننده حساب مقصد را، در اختیار صراف قرار دهید، و نرخ کارمزد و زمان رسیدن حواله را چک کنید. لازم است بدانید زمان رسیدن حواله براساس نوع حواله می تواند از یک روز تا چهار روز کاری زمان ببرد.

انتقال پول از طریق صرافی های در ایران و یا فرانسه و به کمک حواله ارزی در مبلغ های مختلف صورت می گیرد.

حواله یورو یا دلار از ایران به فرانسه و برعکس از طریق صرافی های معتبر در شهرهای مختلف فرانسه انجام می شود.

حواله های ارزی براساس مقدار ارز و نوع ارز دارای مبلغ های متفاوتی هستند و صرافی های فرانسه مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می کنند.