لیست بهترین صرافی ایرانی در گرجستان


صرافی‌های ایرانی در گرجستان

با استفاده از خدمات ارزی صرافی‌های ایرانی در گرجستان به راحتی می‌توان در زمان کوتاهی وجه مورد نظر را از ایران به گرجستان و یا برعکس انتقال داد. از سویی دیگر، گرجستان با قرار گرفتن در نزدیکی ایران، از جمله مقصدهای گردشگری پرطرفدار درمیان ایرانی ها، در فصل تابستان است. نیاز به تبدیل دلار یا یورو به لاری گرجستان، از جمله چالش هایی بوده که گردشگران ایرانی همواره با آن روبرو بوده اند، که صرافی های ایرانی در گرجستان به خوبی توانسته اند، این مشکل را مرتفع سازند و پاسخگوی نیاز این گروه از گردشگران باشند. دریافت حواله، تبدیل ارز و خرید و فروش ارز از جمله مهم ترین خدماتی است که این صرافی ها در اختیار مشتریان ایرانی خود قرار می دهند.

 

حواله ارزی به گرجستان

از جمله مهم ترین خدمات صرافی ها در گرجستان، دریافت حواله ارزی است. دریافت حواله دارای انواع مختلفی است که، در این میان حواله سوئیفت، پی پال و وسترن یونیون مرسوم تر است. صرافی ها بابت انجام حواله کارمزد انجام خدمات دریافت می کنند که، براساس نوع ارز، مبلغ و حواله اننتخابی متفاوت است. همچنین، نوع حواله در زمان رسیدن حواله به مقصد موثر است. علاوه بر انجام خدمات مربوط به حواله، برخی از صرافی های گرجستان خدماتی مانند مشاوره به بازرگانان و شرکت ها ارائه می دهند، که از این طریق به انتقال ارز و حواله ارزی به مقصد کمک شایانی می کنند. از دیگر خدمات این صرافی ها می توان به تسویه تعهدات یا وام های ارزی، خدمات ارزی با سرعت بالا، صدور حواله های ارزی و انواع ضمانت نامه ها اشاره کرد. بسیاری از شرکت ها با سپردن این نوع خدمات به صرافی ها می توان نه تنها از خدمات قابل اطمینان این صرافی ها در گرجستان بهره ببرند، بلکه تجربه این صرافی ها کمک می کند تا انتقال حواله را با سرعت بالایی انجام دهند.

قیمت ارز و قیمت حواله که از سوی صرافی ها اعلام می شود، متفاوت است و بانک مقصد مبلغی را بابت کارمزد دریافت حواله کسر می کند.

انتقال حواله به گرجستان از طریق صرافی های معتبر صورت می گیرد.

نرخ حواله در طول روز متغیراست و باید با صرافی های گرجستان چک شود.