صرافی مهدی

لیست بهترین صرافی ایرانی در فرانکفورت ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱


صرافی ایرانی در فرانکفورت

وجود صرافی‌های ایرانی در شهرها و کشورهای مختلف در سرتاسر جهان باعث شده تا امروزه انتقال وجه و حواله به امری ساده در کم‌ترین زمان ممکن تبدیل شود. شهر فرانکفورت در آلمان یکی از شهرهای بزرگ و مهاجرپذیر است که دارای تعداد محدودی صرافی ایرانی است که انتقال و دریافت ارز و حواله را برای ایرانی‌ها امکان‌پذیر کرده است. این صرافی‌ها خدماتی چون دریافت و انتقال حواله، خدمات ارزی و سایر خدمات را در اختیار ایرانی‌ها در داخل و خارج کشور قرار می‌دهند.

صرافی‌های ایرانی در فرانکفورت

وجود صرافی در شهر فرانکفورت آلمان موجب شده تا فرایند انتقال حواله به کشورهای اروپایی نسبت به گذشته راحت‌تر انجام پذیرد. صرافی‌ها برای انتقال و دریافت مبلغ مورد نظر وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی انجام می‌دهند. چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به یکی از کشورهای اروپایی را دارید، کشور آلمان و شهر فرانکفورت گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. قبل از توافق نهایی با صرافی در فرانکفورت حتما نرخ ارز را چک کنید و از آنجایی که نرخ ارز به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند لازم است به دقت و در همان زمان واریز وجه چک شود.

برخی از صرافی‌ها مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه، مبلغ کارمزد را چک کنید.

همچنین اطلاعات دقیقی از حسابی که قصد واریز به آن را دارید در اختیار صرافی قرار دهید تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود.

فراموش نکنید انتقال و دریافت وجه پروسه‌ای زمانبر است که گاهی دو تا بیش از چهار روز کاری به زمان احتیاج دارد.