لیست بهترین صرافی ایرانی در فرانکفورت ۲۰۲۳


صرافی‌های ایرانی در فرانکفورت

شهر فرانکفورت در آلمان یکی از شهرهای بزرگ و مهاجرپذیر در جهان است که دارای تعدادی صرافی ایرانی است که انتقال و دریافت ارز و حواله را برای ایرانی‌ها امکان‌پذیر و آسان کرده اند و موجب شده تا فرایند انتقال حواله به کشورهای اروپایی نسبت به گذشته راحت‌تر انجام پذیرد. صرافی‌ها برای انتقال و دریافت حواله ارزی وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند، اما فرایند انتقال وجه را با ضریب امنیت بالا، در کوتاهترین زمان و با بهترین خدمات پشتیبانی انجام می‌دهند. چنانچه قصد انتقال وجه از ایران به یکی از کشورهای اروپایی را دارید، کشور آلمان و شهر فرانکفورت گزینه‌ی مناسبی برای این فرایند است. قبل از توافق نهایی با صرافی در فرانکفورت حتما نرخ حواله ارزی را چک کنید و از آنجایی که نرخ حواله متغیر است، لازم است قبل از انتقال وجه نرخ آن چک شود.

حواله ارزی به فرانکفورت

انتقال حواله ارزی از ایران به فرانکفورت یا برعکس توسط صرافی ها انجام می شود که با توجه به میزان مبلغ و نوع ارز میزان کارمزد دریافتی متفاوت است.  صرافی های فرانکفورت از جمله صرافی های معتبر در اروپا محسوب می شوند، که با سرعتی بالا و اطمینان خاطر انتقال حواله ارزی را انجام می دهند. همچنین بانک های خارج از کشور مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت حواله کسر می نمایند و درصورتی که مبلغ دریافت شده بالاتر باشد، کارمزدی که صرافی جهت انتقال وجه دریافت می کند، بیش تر خواهد بود.
 

مشاوره مالی صرافی های فرانکفورت

از جمله خدماتی که صرافی ها در فرانکفورت ارائه می دهند، خدمات مشاوره و راهنمایی به بازرگانان و شرکت های کوچک و بزرگ تجاری است. از دیگر خدمات این صرافی ها می توان به تسویه تعهدات یا وام های ارزی، ارائه خدمات ارزی با سرعت بالا، صدور حواله های ارزی و انواع ضمانت نامه ها اشاره کرد. بسیاری از شرکت ها با سپردن این نوع خدمات به صرافی ها نه تنها از خدمات قابل اطمینان این صرافی ها بهره می برند، بلکه تجربه این صرافی ها کمک می کند تا انتقال حواله را با سرعت بالایی انجام دهند.

 

انتقال پول از ایران به فرانکفورت از طریق حواله ارزی صورت می گیرد.

کارمزد حواله براساس میزان مبلغ و نوع ارز متفاوت است.

نرخ ارز و نرخ حواله که از سوی صرافی ها اعلام می شود، متفاوت است. زیرا انتقال ارز به خارج کشور به سختی صورت می گیرد و همچنین بانک مقصد مبلغی را بابت کارمزد دریافت حواله کسر می کند.