لیست بهترین صرافی در تهران ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳


صرافی ها در تهران

صرافی‌های تهران فعالیت‌های متعددی از جمله خرید و فروش ارز، خرید و فروش سکه و انتقال حواله به سایر کشورها راانجام می‌دهند. به طور معمول صرافی‌ها در ایران برای انتقال و دریافت حواله وجهی را به عنوان کارمزد جهت انجام تراکنش در نظر می‌گیرند، و فرایند انتقال وجه را با به نوع حواله انتخابی انجام میدهند. تهران مهم‌ترین شهر اقتصادی ایران و پایتخت سیاسی ایران دارای صرافی‌های متعددی است که انتقال حواله، خرید و فروش و تبدیل ارز را انجام می‌دهند. خریدو فروش سکه های بانکی و غیر بانکی، مشاوه مالی و خدماتی، از دیگر خدمات صرافی ها در تهران است.

صرافی در تهران

اگر قصد انتقال وجه از تهران به سایر کشورها را دارید، باید قبل از توافق نهایی با صرافی حتما نرخ ارز، یورو یا دلار را با صراف چک کنید و از آنجایی که نرخ ارز ممکن است به دلیل نواسات بازار به صورت لحظه‌ای تغییر ‌کند، لازم است به دقت و در همان زمان واریز وجه انتقالی چک شود. 

صرافی‌های تهران مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. تعیین مبلغ کارمزد اصولا براساس وجه انتقالی صورت می‌گیرد. قرار دادن اطلاعات دقیق به صراف از حسابی که قصد واریز به آن را دارید، به شما کمک می‌کند تا در فرایند انتقال حواله مشکلی ایجاد نشود و حواله به دست گیرنده برسد. فراموش نکنید انتقال و دریافت وجه پروسه‌ای زمانبر است که گاهی دو تا بیش از چهار روز کاری به زمان احتیاج دارد، بنابراین زمان لازم را در نظر بگیرید. 

از مهم‌ترین مناطقی که در تهران می‌توانید خرید و فروش ارز را انجام دهید، در مرکز تهران و منطقه فردوسی است. امروزه بسیاری از این صرافی‌ها دارای وبسایت و یا حسابکاربری در فضای مجازی هستند، که به شما کمک می‌کنند تا به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و از نرخ ارز و تغییرات لحظه‌ای با خبر شوید. همچنین بعضی از این صرافی‌های به صورت چند شعبه متعدد در سطح شهر فعالیت دارند، که با انتخاب نزدیک‌ترین شعبه می‌توانید از خدمات ارزی آن ها استفاده کنید. 

لیست صرافی‌های تهران

صرافی ملی - صرافی المپیک - صرافی بانک ملی - صرافی مجتهدی - صرافی جوان - صرافی بیوک - صرافی میرداماد -  صرافی جوادی - صرافی تهران -  صرافی یاران - صرافی هرات - صرافی ملی ایران -  صرافی مانیمکس - صرافی افشار - صرافی سگال - صرافی مثقال - صرافی آنلاین - صرافی آلتین - صرافی کاج - صرافی توریست - صرافی پارسیان - صرافی پارسی - صرافی سفیر - صرافی آرین - صرافی سعادت آباد - صرافی برکچیان - صرافی ضربان- صرافی پاسارگاد - صرافی گاندی - صرافی بایننس - صرافی زربان - صرافی طهران - صرافی دنیا - صرافی شهر - صرافی رویال - صرافی ملل - صرافی فردوسی - صرافی ثانیه - صرافی بهمنی - صرافی ایران - صرافی اسکان - صرافی زروان - صرافی اونیکس - صرافی سپند

امکان خرید ارز از جمله یورو و دلار از صرافی های معتبر در تهران وجود دارد.

نرخ ارز و نرخ حواله همواره دارای تفاوت هستند زیرا، انتقال حواله همواره با دریافت کارمزد صورت می گیرد.

صرافی های تهران خدمات مربوط به دریافت و انتقال حواله ارزی را با دریافت کارمزد انجام می دهند.