لیست بهترین صرافی ایرانی در کوالالامپور ۲۰۲۳


صرافی‌های ایرانی در کوالالامپور

صرافی های ایرانی کوالالامپور از دیرباز خدمات مربوط به دریافت و انتقال حواله ارزی را برای دانشجویان ایرانی انجام می داده اند و امروز این کشور به یکی از مهم ترین کشورها در زمینه تحصیل، گردشگری و تجارت تبدیل شده است. سفر به مالزی با اهداف متفاوتی صورت می گیرد، و همواره نیاز به تبدیل ارز دیده می شود. به عنوان یک گردشگر یا تاجر بهتر است دلار با خودبه مالزی ببرید و با مراجعه به صرافی های مالزی آن را به رینگیت، پول رسمی مالزی، تبدیل کنید. علاوه بر تبدیل ارز، انتقال و دریافت حواله، خرید و فروش ارز، برخی از این صرافی ها خدمات مشاوره مالی هم ارائه می دهند.

صرافی در کولالامپور مالزی

 حواله ارزی به کوالالامپور

تعدادی صرافی ایرانی در کوالالامپور هستند که خدمات مربوط به انتقال حواله  خدمات ارزی را انجام می‌دهند. برای ارسال حواله و مبالغ ارزی مانند دلار و یورو می‌توانید نرخ لحظه‌ای را از سایت‌های صرافی‌های معتبر چک کنید و حواله یا وجه مورد نظرتان را از مالزی به ایران و یا برعکس انتقال دهید. اگر به عنوان مسافر در کوالالامپور به سر می‌برید با مراجعه به صرافی به راحتی می‌توانید پول را انتقال دهید یا دریافت کنید و ارز خود را به رینگیت تبدیل کنید. نرخ کارمزد حواله براساس، نوع ارز، میزان ارز و همچنین حواله انتخابی متفاوت است، زیرا صرافی ها همواره مبلغی را با عنوان کارمزد انجام خدمات دریافت می کنند و علاوه بر آن، بانک مقصد با دریافت حواله مبلغی را از شما دریافت می کند.

لیست صرافی‌های ایرانی کوالالامپور

  • صرافی توریست کوالالامپور
  • صرافی پارسیان کوالالامپور
  • صرافی پاسارگاد کوالالامپور

صرافی های ایرانی در کوالالامپور با دریافت یورو یا دلار به شما رینگیت پرداخت می کنند.

نرخ ارز و نرخ حواله همواره باهم تفاوت دارد، زیرا صرافی ها مبلغی را با عنوان کارمزد انجام خدمات دریافت می کنند.

انتقال پول از طریق صرافی های ایرانی در کوالالامپور که در ایران هم شعبه دارند، امکانپذیر است و فرد در کوالالامپور رینگیت دریافت می کنند.