لیست بهترین صرافی ایرانی در دبی ۲۰۲۳


صرافی های ایرانی در دبی

نزدیکی شهرهای جنوبی به دبی باعث شده تا این شهر از گذشته به عنوان یکی از مناطق مورد توجه ایرانی ها برای تجارت شناخته شود و امروزه، دبی درصدر لیست مهم‌ترین مقصدهای تجاری برای ایران شناخته شود و مسافران زیادی از ایران نه تنها برای تجارت بلکه برای گردش و تفریح به این شهر کوچک سفر کنند. وجود صرافی‌های ایرانی در شهر دبی باعث شده تا خدماتی چون دریافت و انتقال حواله ارزی و خدمات ارزی نسبت به گذشته راحت‌تر انجام شود و مسافرانی که در دبی به سر می‌برند نگرانی بابت تبدیل ریال یا تومان به درهم را نخواهند داشت. لازم است بدانید که، خدمات تبدیل ارز و انتقال حواله تنها توسط صرافی‌های معتبر ایرانی موجود در دبی انجام می‌شود و این صرافی‌ها خیال شما را بابت مشکلاتی مانند کمبود ارز راحت خواهند کرد. 

پول درهم امارات متحده عربی

حواله ارزی به دبی 

انتقال حواله های ارزی به دبی بیش تر توسط تجار، بازرگانان، صادرکنندگان، واردکنندگان و دانشجوها انجام می شود. تعداد قابل توجهی صرافی ایرانی در دبی دیده می‌شود اما همواره قبل از هر فعالیتی لیستی از صرافی‌های معتبر ایرانی در دبی را داشته باشید تا برای تبدیل ارز از جمله دلار یا درهم امارات مشکلی برای شما به وجود نیاید. می‌توانید قبل از حاضرشدن در صرافی با شماره تلفن صرافی موردنظر تماس بگیرید و از تبدیل ارز یا انتقال حواله مطمئن شوید. قبل از توافق نهایی با صرافی در دبی حتما نرخ ارز از جمله درهم، یورو و یا دلار را با صراف چک کنید و قبل از تبدیل ارز توافق نهایی را با صراف برای تغییر ارز انجام دهید زیرا درصورت تغییرات لحظه‌ای ارز ممکن است، مشکلی درحین انجام مبادله برای شما ایجاد شود. صرافی‌های دبی مانند بسیاری از صرافی ها مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، بنابراین قبل از انتقال وجه، مبلغ دقیق کارمزد را چک کنید تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد. 

مبلغ کارمزد حواله ارزی با توجه به میزان مبلغ، نوع ارز و کشور دریافت کننده آن تفاوت دارد. بنابراین، کارمزد حواله ارزی به دبی هم متفاوت است.

ترخ ارز و نرخ حواله که سوی صرافی ها در دبی اعلام می شود به علت دریافت کارمزد متفاوت است.

آنتقال حواله دلار و یورو به دبی امکانپذیر است و صرافی های دبی خدمات مربوط به دریافت و انتقال حواله را انجام می دهند.