لیست بهترین وکیل های ایرانی در انگلیس ۲۰۲۲ - ۲۰۲۳


وکیل ایرانی در انگلستان

 

کشور انگلستان همواره نه تنها در صدر کشورهای مورد علاقه ایرانی‌ها برای مهاجرت بوده است، بلکه از بهترین مقصدها جهت یک سفر اروپایی رویایی است. انگلستان که درمیان کشورهای اروپایی جمعیت قابل توجه‌ای از مهاجران را در خود جای داده‌است که گروهی از آن ایرانی‌های ساکن شهرهای مختلف از جمله لندن و بیرمنگام هستند، که وجود یک وکیل ایرانی حاذق و کاربلد در این کشور با توجه به جمعیت قابل توجه ایرانی‌ها امری ضروری به نظر می‌رسد. از آنجایی که قوانین مهاجرت به انگلستان در سال‌های اخیر تغییراتی کرده‌است، وکیل‌های ایرانی در انگلستان می‌توانند با قرار دادن اطلاعات به شما بسیاری از مشکلاتتان را در بدو ورود، هنگام اسکان، مسایل مالی و حقوقی حل کنند.

وکیل ایرانی در انگلیس

وکیل مهاجرت در انگلستان

برای آگاهی از شرایط مهاجرت به انگلستان با توجه به شرایط مطلوبی که این کشور برای مهاجرت دارد، وجود یک وکیل بسیاری از مشکلات مربوط به آشنا نبودن به زبان، قوانین حقوقی، نداشتن اطلاعات کافی و مشکلاتی که هر مهاجری در بدو ورود به انگلستان با آن برخورد می‌کند را رسیدگی و حل می‌کند و راهنمایی و مشاوره با افراد متخصص و ساکن در این شهر به شما اطمینان خاطر را خواهد داد که مهاجرت بی‌دغدغه‌ای خواهید داشت. بهترین وکیل‌های ایرانی انگلستان با تسلط کامل بر قوانین کشور انگلستان و قوانین مهاجرت به انگلستان شما در این امر کمک می‌کنند. فراموش نکنید وکالت امری تخصصی و حرفه‌ای است، بنابراین با افراد متخصص مشورت کنید تا ضرر نکنید.

 

وکیل حقوقی در انگلستان

هر کشوری دارای قوانین حقوقی و مالی منحصر به خود آن کشور است، بنابراین نحوه رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و موارد حقوقی متفاوت از کشوری دیگر است. وجود یک وکیل متخصص و آگاه به قوانین داخلی هر کشور می‌تواند شما را در موارد حقوقی یاری دهد و بسیاری از مشکلاتتان را حل کند. برای مشاوره با وکیل ایرانی در انگلستان همیشه بهترین وکیل‌های ایرانی در شهرهایی چون لندن و بیرمنگام انگلستان را انتخاب کنید، کسی که به قوانین و زبان تسلط داشته باشد و بتواند در موارد مختلف از جمله اخذ ویزای کاری، ثبت شرکت، ویزای تحصیلی، ازدواج، طلاق و پناهندگی  به شما مشاوره بدهد و بهترین راه‌حل را به شما پیشنهاد دهد.

 

وکیل خانواده در انگلستان

اگر در خانواده بر سر مالی با هم مشکل دارید یا مشکلات زناشویی دارید، وکیل خانواده ایرانی در انگلستان باتوجه به مشکل شما می‌تواند به شما کمک کند. اگر قصد ازدواج در انگلستان را دارید، باید از قوانین ازدواج در انگلستان آگاهی داشته باشید، گاهی برخی مسائل با یک مشاوره حقوقی حل و فصل می‌شود و نیاز بیش‌تری به بررسی پرونده نیست. برای دسترسی به شماره وکیل ایرانی در انگلستان می‌توانید از بانک‌های اطلاعاتی فراهم شده در همان شهر استفاده کنید یا با یک جستجوی ساده به لیست آن دسترسی یابید.

راه‌های متخلفی برای پیدا کردن وکیل وجود دارد اما بهترین آن جستجو در اینترنت و مراجعه به وب سایت های آن ها است.

بستگی به پیچیدگی و موضوع وکالت دارد و هزینه‌ آن بین ۴۰۰ پوند انگلیسی تا ۱۰۰۰ پوند قابل تخمین است.

وکیل دادگستری (barrister) یکی از دو نوع وکالت شاغل در انگلستان و ولز است. به طور کلی یا در دادگاه مشغول دفاع هستند یا وکیل حقوقی در شرکت‌ها به فعالیت های حقوقی می پردازند.