لیست بهترین صرافی ایرانی در هند ۲۰۲۳


صرافی‌های ایرانی در هند

کشور پهناور هند در جنوب آسیا قرار گرفته و دومین کشور پرجمعیت دنیا پس از چین محسوب می‌شود. وسعت کشور هند و پتانسیل های تجاری و بازرگانی آن باعث شده تا در ردیف کشورهای موردعلاقه ایرانی ها برای سرمایه گذاری و تجارت باشد. همان طور که واضح است، دریافت حواله وانتقال پول به هند مهم ترین چالشی است که صاحبان سرمایه در هند با آن مواجه هستند. از این رو صرافی های ایرانی در هند، خدمات دریافت حواله، خرید و فروش ارز و تبدیل ارز را انجام می دهند. ارائه خدمات مشاوره ای، دریافت انواع حواله بانکی، خرید و فروش سکه های بانکی و عیربانکی از سایر خدماتی است، که این صرافی ها در اختیار مشتریان ایرانی خود قرار می دهند.

صرافی ایرانی در هند

حواله ارزی به هند

صرافی های هند خدمات حواله های ارزی مختلفی از جمله حواله روپیه، حواله وسترن یونیون به هند و حواله بانکی را برای دانشجویان، بازرگانان و مهاجران ایرانی در هند انجام می دهند.رارسال حواله از هند و یا به هند در کم ترین زمان ممکن و نرخ کارمزد قابل قبولی صورت می گیرد. قبل از انتقال حواله از طریق صرافی های معتبر، نرخ ارز، نرخ کارمزد و زمان رسیدن حواله به مقصد را چک کنید، زیرا براساس نوع حواله، زمان رسیدن به مقصد نیز متفاوت است. برخی از صرافی‌ها مبلغی را بابت انجام تراکنش به عنوان کارمزد خدمات به مبلغ نهایی واریزی اضافه می‌کنند، هزینه کارمزد، براساس نوع ارز، میزان مبلغ ارز و نوع حواله متفاوت است. مرسوم است که، بانک مقصد همواره مبلغی را با عنوان کارمزد دریافت حواله دریافت می کنند و همچنینف صرافی های ایرانی کارمزد انجام خدمات را به مبلغ نهایی اضافه می کنند.

نرخ ارز و نرخ حواله همواره متفاوت است زیرا، صرافی ها همواره مبلغی را به عنوان کارمزد انتقال و دریافت حواله دریافت می کنند.

امکان انتقال حواله از ایران به هند از طریق صرافی های معتبر امکانپذیر است.

برخی از صرافی های ایرانی در هند خدمات مربوط به دریافت و انتقال حواله روپیه را انجام می دهند.